Березунчику — 15

5 Листопада, 2017 / Культура / Відповісти

Здається, що вчора вперше продзвеніли дитячі голосочки в дитсадочку «Березунчик». З того часу минуло небагато і немало — 15 років. Саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці відкрив свої двері садочок «Березунчик». Як сказав В.Я.Козьменчук, це перший садочок, який відкрили на Косівщині за роки незалежності.

Скільки свят, розваг, занять проведено за ці роки. Тут діти не тільки весело проводять час, але й отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими й міцними духом, знаходять перших друзів. Адже не кожна мопода мама, особливо в селі, де роботи — непочатий край, може приділити відповідну увагу своїй дитині, збагатити знаннями, розвивати її здібності, відповісти на всі питання, належно підготувати до школи. Тому садочки і в селі вкрай необхідні.

Саме в день народження «Березунчика» вихованці взяли активну участь у сільському святі до дня створення УПА.

Показали змістовну програму: пісні та танці про Україну, вірші про повстанців, а також виконали разом з батьками пісню «Хай живе Степан Бандера». Бурхливими оплесками зал зустрічав та проводжав маленьких березунчиків. А це 25 дівчаток і хлопчиків — майбутнє нашої держави. Свято продовжилося в садочку. Діток тут чекав сюрприз: батьки підготували солодкий стіл. Потім були пісні та розваги.

Від усіх батьків дякуємо завідувачу ДНЗ Я.В.Крушняк. Під її вмілим керівництвом працівники досконапо виконують свої обов’язки. Дякуємо педагогічним працівникам: М.М.Симчич, І.В.Мапкович, Г.М.Рибчук за те, що проведений в садочку час перетворюєте на свято, феєрію вражень та емоцій, по-материнськи дбаєте про дітей і сієте в їхніх серцях мудре, добре та вічне.

Але є і проблема, яку не можемо вирішити протягом 10 років. Необхідно завершити капітальний ремонт приміщення старого корпусу школи, яке передано ДНЗ ще у 2007 році.

У нашому селі є 90 дітей дошкільного віку, і тільки 25 мають змогу відвідувати дитсадок. Тому відкриття додаткових груп вкрай необхідне. Ми, батьки, кожного року звертаємось до всіх керівників району, до народного депутата України Ю.І.Солов’я, щоб завершити капітальний ремонт приміщення. Та, на жаль, «віз і нині там». Діти — це майбутнє України, а гарно виховані діти — це добре забезпечена старість.

Яна ПЕРЦОВИЧ,
голова ради ДНЗ «Березунчик», мама вихованців.

«Гуцульський край», №44, 3.11.2017 року

Share