Семінар у Середньому Березові

У с. Середньому Березові відбувся семінар, на якому вели мову про стан і готовність тваринницької галузі до зимово-стійлового періоду. У його роботі брали участь голова районної ради Павло Ванджурак і голова райдержадміністрації Зеновій Томащук.

Середній Березів для проведення такого заходу вибрали невипадково. У цьому селі кооператив «Шеверина» утримує більше 70 голів великої рогатої худоби та 380 овець. У цій галузі господарство працює вже не перший рік, отож, їхній досвід вартує уваги. У кооперативі виконали відповідну роботу щодо підготовки тваринницьких приміщень для утримання ВРХ і овець у період зими.

Щоб убезпечитися від холоду, провели ущільнення вікон і дверей, здійснили ремонт даху, підлоги, системи водопостачання.

— Поголів’я худоби повністю забезпечено кормами, — розповідає керівник кооперативу Степан Малик.

Степан Юрійович, за словами начальника відділу агропромислового розвитку РДА Ярослава Новицького, має намір закупити до кінця цього року ще 15 голів ВРХ.

До речі, «Шеверина» здійснює і переробку молочної продукції. У цьому ж селі переробкою молока також займаються в особистому селянському господарстві Михайла Баранського.

У семінарі, який у Середньому Березові провели з ініціативи відділу агропромислового розвитку РДА напередодні Дня працівників сільського господарства, брали участь — заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, представники дорадчої служби з питань АПК у нашому районі, Середньоберезівський сільський голова Микола Ігнатюк, фітосанітарний інспектор Дмитро Заячук та інспектор сільтехнагляду Держпродспоживслужби в області Іван Курищук, колишній заступник голови РДА Василь Крушняк, фермери району.

Після завершення роботи семінару голова райдержадміністрації Зеновій Томащук і голова районної ради Павло Ванджурак підбили підсумки роботи агропромислового комплексу району та відзначили грамотами кращих працівників у галузі сільського господарства Косівщини.

Ігор Сусак

Share