Свято осені у «Березунчику»

6 Листопада, 2016 / Культура / Відповісти

Цього року красуня осінь зі смачними гостинцями завітала у гості до вихованців Середньоберезівського дитячого садка «Березунчик».

Завідуюча Ярослава Василівна Крушняк запросила батьків і гостей до святкового залу. Схвильовані маленькі оченята вихованців поглядали на своїх вихователів — Марію Миколаївну Симчич та Інну Василівну Малкович.

Музичний супровід свята осені та музичні номери підготувала Галина Миколаївна Рибчук. Хлопці — осінні місяці розповіли діткам про важливе значення кожного місяця у році.

На дійство завітав улюбленець дітей і дорослих, веселий Капітошка. Діти і батьки розважалися від душі. Кожен вихованець дитсадочка представив свою осінню композицію. Неможливо було вибрати переможця, оскільки всі роботи були чудові, а головне — зроблені від щирого серця дитячими ручками.

Після закінчення святкового заходу батьківський колектив щиро подякував завідуючій і вихователям дитячого садочка «Березун-чик» за організацію і проведення свята осені. Також батьки висловили вдячність персоналу дитячого садочка (В.М.Кіцелюк, С.В.Геник, М.В.Білавич, Н.Ю.Кузич, О.С.Томич) за те, що доглядають та дбають про їхніх синів і дочок.

Оксана Малкович,
мати вихованця ДНЗ «Березунчик».
«Гуцульський край», №43, 4.11.2016 року

Share