«Березунчик» відзначив День дошкілля

У с. Середньому Березові працює дитячий садочок «Березунчик». Тут вміло готують майбутніх школярів. Керує усім завідувач Ярослава Василівна Крушняк, талановитий педагог, ініціатор цікавих заходів. Саме під її вмілим керівництвом і з професіоналізмом колективу цей садочок завоював авторитет у батьків не тільки нашого села, а й сусідніх.

Вихователі Інна Василівна Малкович, Марія Михайлівна Симчич і музичний керівник Галина Миколаївна Рибчук часто проводять з дітьми цікаві виховні заходи, на яких ознайомлюють маленьких вихованців з традиціями та обрядами рідного села, краю, України, церковними святами…

Нещодавно в нашому садочку проходив Тиждень дошкілля, під час якого діти, а також їхні батьки набирались цікавих вражень. Вихованці садочка відвідали цирквиставу «Всіх із святом ми вітаєм, День дошкілля відзначаєм». А І. В. Малкович провела конкурс малюнка «В дитячих малюнках — подяка і шана, і щира любов, що загоїть всі рани». В цьому конкурсі кожен вихованець зображав своє дитинство. Усі малюнки були яскравими і веселими.

Не оминули вихователі і важливість виховання патріотизму в юного покоління, провівши екскурсію до стели Небесної сотні. Вшанували 160-ліття від дня народження І. Я. Франка, провівши інсценізацію Франкової казки «Лисичка і Журавель».

Закінчився Тиждень дошкілля у садочку «Березунчик» Днем відкритих дверей та святом «Мандруємо країною дитинства». Вихователь М.М.Симчич та музичний керівник Г.М.Рибчук так вміло організували свято, що воно минуло на одному подиху як дітей, так і їхніх батьків. Діти «мандрували» на «веселковому» потязі цікавими станціями «Країни дитинства». А ще ставили виставу (фрагмент казки «Колобок»), розказували віршики, співали і танцювали.

Від усіх батьків дякую вмілому керівництву, вихователям, музичному керівникові, а також няням та іншим працівникам садочка за те, що проведений в садочку час наших дітей перетворюєте на свято, феєрію вражень та емоцій, по-материнськи дбаєте про них і сієте в їхніх серцях мудре, добре і вічне.

Вітаю вас із Всеукраїнським святом освітян!

Ірина Данилюк,
мама вихованки ДНЗ «Березунчик»

«Гуцульський край», №39, 7.10.2016 року.

Share