Щоб процвітала школа

У Нижньоберезівській загальноосвітній школі І-ІІ ст. відбулася звітна конференція, на якій підбили підсумки роботи за 2014-2015 навчальний рік. Із звітною доповіддю виступив директор школи С.Сулятицький. Підсумовуючи рік, що минув, Степан Степанович відзначив, що дирекція, педагогічний колектив, учні, батьківський комітет зробили все залежне від них, щоб наша школа залишалася однією з найкращих у районі. Аналізуючи фінансове забезпечення закладу, зауважив, що кошти, виділені бюджетом, задовольняють школу в частині оплати праці її працівників, проте, не дають можливості утримувати заклад у належному вигляді. Тому в цій справі велику фінансову підтримку надають підприємці, батьки та просто небайдужі люди, які вболівають, щоб школа була перлиною села.

Наша школа функціонує згідно зі статутом, правилами внутрішнього розпорядку, законами України про освіту, вимогами Конституції щодо безкоштовного навчання дітей. На сьогодні 100 дітей одержують освітні послуги в стінах навчального закладу. На 2015-2016 навчальний рік набрано в 1 клас — 10 учнів, випущено за 2014-2015 — 12.

Навчально-виховний процес здійснює високопрофесійний педагогічний колектив, так як кадри є основою функціонування школи.

Високому рівню проведення навчального процесу в школі, його результативності сприяє взаємне розуміння поставлених завдань — як педагогічним колективом, так і дирекцією школи.

Про високий рівень навчання в школі свідчить те, що багато учнів беруть участь в олімпіадах районного та обласного рівнів, займаючи одні з перших місць.

Також треба відзначити роботу спортивно-виховних гуртків і об’єднань, художню самодіяльність школи, надзвичайно високий рівень національно-патріотичного виховання дітей, волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу воїнам АТО. Не можна не сказати про тісну взаємодію школи з сільською радою, дошкільним навчальним закладом, бібліотеками, Будинком культури, громадськими організаціями.

Саме тут доречно сказати про велику роль батьківських класних і загальношкільного комітетів, члени яких активно допомагають у вирішенні питань навчального процесу, виховної роботи, поліпшення матеріально-технічної бази школи.

На конференції було відзначено активну роботу голови загальношкільного батьківського комітету Миколи Сулятицького — сільського мецената та члена батьківського комітету Зіновії Томич.

В обговоренні звіту взяли участь: депутат районної ради Ігор Гнатищак, який завжди цікавиться фінансовим забезпеченням шко-ли, роботою шкільних гуртків та їх взаємодією з центрами народної творчості, станом здоров’я учнів школи та педагогічного колективу. Сільський голова М.Іванків відзначив високі організаційні, професійні, господарські здібності керівника школи С.С.Сулятицького, висловив вдячність педагогічному колективу.

На конференції парох села о. Ігор Полюк відзначив, що роботу навчального закладу можна вважати відмінною.
Окрім цього, о. Ігор вніс пропозицію звернутися до відділу освіти району з проханням нагородити директора школи С.Сулятицького медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» за сумлінну працю та з нагоди 50-річчя його педагогічної діяльності.

Завершуючи конференцію, о.Ігор поблагословив колектив школи, побажав, щоб цей навчальний рік став роком процвітання не тільки нашої школи, а й усіх шкіл під мирним небом вільної України.

Ганна Вітковіцька,
завідувач бібліотекою с. Нижнього Березова.

Share