Гостинці — воїнам

Територіальний осередок Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка с. Нижнього Березова у переддень Нового року відправив бійцям, що воюють на сході України солодкі різдвяні гостинці.

Надзвичайно приємний запах домашнього печива пробивався аж через щільно упаковані картонні ящики і коробки.

Нижньоберезівська громада активно відгукнулася на прохання-допомогти нашим бійцям, — каже голова сільського осередку ВУТ «Просвіта» Любов Білавич. Навіть досвідчені ґаздині дуже переживали аби їхнє печиво вдалося: було на вигляд гарним і якнайсмачнішим. А хто не зміг щось спекти — передавали тушонки, капці, рукавиці, бо люди розуміють, як важко стояти в обороні Вітчизни, не взутим, не одягненим як слід воякам.

Нижньоберезівські просвітяни кожний пакунок з домашньою випічкою оформили гарними новорічно-різдвяними вітанням, серед них і такі слова: «Ви наша гордість, наші герої. Бережіть себе і Україну. Повертайтесь живими, здоровими». Нижньоберезівчан у Косові зустрів голова районної організації ВУТ «Просвіта» Богдан Глібчук, щоб разом з ними цю допомогу доставити косівчанину-волонтеру Юрію Плосконосу для відправки її в зону АТО.

Такі ж новорічно-різдвяні гостинці нижньоберезівчани повезли й у Тлумач, бійцям які приїхали на ротацію з Донецького аеропорту.

Ігор Сусак

Share