Не маємо права бути байдужими

Багатостраждальною є історія України. Багато завойовників хотіли заволодіти нею. Тепер знову настали важкі дні для нашої держави.

Війна прийшла на Схід країни, принесла з собою кров і смерть… Тому й піднялись на захист Батьківщини орли-патріоти з різних куточків України. Кожен хоче, щоб закінчилась ця завойовницька, підступна і жорстока війна. Та, на жаль, вона ще триває. Тому всі намагаються допомогти нашим безстрашним патріотам, зробити і свій малесенький внесок у велику перемогу.

Підтримують рідне військо жителі села Середнього Березова, учителі та учні місцевої школи. Нещодавно вони провели благодійний ярмарок «Свій — своєму», під час якого розпродали домашньої випічки і страв на суму 4896 гривень. У ярмарку взяли участь учні усієї школи, а координували і спрямовували їхні дії вчителі-наставники. Зібрані кошти передали районним волонтерам для закупівлі зимових маскувальних халатів та «зовнішніх розгрузок» для вояків Національної гвардії і Правого сектору.

Звичайно, хотілось би, щоб ці речі потрапили до наших земляків, які зараз перебувають у зоні АТО, а це — отець Микола Мединський, Василь Вітковіцький, Володимир Вівденко, Василь Скільський, Владислав Малкович, брати Мар’ян і Василь Романчичі, Василь Урбанович, ігор Перцович, Ігор Лубів. Та нехай наш маленький внесок у велику перемогу допоможе кожному, хто його потребує і до кого він потрапить. А ми будемо молитися за всіх — живих і мертвих.захисників України. Не маємо права бути байдужими до їхніх доль. Не маємо права забути їх.
Слава Героям — захисникам України!!!

Марія СИМЧИЧ,
заступник директора з виховної роботи
Середньоберезівської ЗОНІ І- ІІІ ступенів.

«Гуцульський край», №52, 26.12.2014 року

Share