Марія Петрівна Лазарович – наша поетеса

26 Травня, 2009 / Селяни, Школа / Відповісти
Марійка Лазарович – прекрасна письменниця та поетеса.  Це дівчина, яка прикута з дитинства до інвалідного візка та вона нас всіх вражає своїм прекрасним талантом. Марійка видала книжку “Сонце в душі”.

Вся громада села Баня-Березів святкувала день народження першої поетичної збірки юною письменниці.

Марійка Лазарович вважає, що якою б не була дійсність, ніколи не слід впадати у відчай. Доводячи це, дівчина вступила до Прикарпатського університету, навчалась на філологічному факультеті.

Збірка “Сонце в душі” про те, як у складні хвилини не відчувати розпачу. У ній філософський погляд на суть життя, кожен день якого необхідно “багатіти душею”.

Зараз Марійка є керівником гуртка поезії, літератури та народознавства при Косівському Центрі дитячої творчості. Дітей привозять до Марійки додому. Раніше вона вчила дітей з навколишніх сіл виразно читати, писати вірші. ЇЇ вихованці стверджують, що окрім цього, навчилися у Марійки ще й вірити в себе.

Share

3 коментарі у “Марія Петрівна Лазарович – наша поетеса”

Коментарі

  1. Vlad

    Напиши хоч один її віршик 😉

  2. Александр

    Да уж, автор блога на самом деле очень добрый и отзывчивый человек. Спасибо 🙂

  3. Христя з Баня-Березова

    Марія Петрівна-це справді дуже талановита поетеса і мужня людина. Вона справді пише так, що ми, абсолютно здорові люди, відчуваємо себе неповоцінними у порівнянні з нею.