Василь Лазарович – співак

26 Травня, 2009 / Селяни / Відповісти

 

 

1981, 5 серпня — Василь Лазарович народився у с. Баня-Березів Косівського району на Прикарпатті


2002 — отримав диплом вокаліста університету ім. Стефаника в Івано-Франківську; у мюзиклі ”Екватор” зіграв Олександра ІІ


2004 — у Білорусі рік був солістом оркестру під керівництвом Михаїла Фінберґа; виступив на конкурсі ”Слов’янський базар”


2005 — студент музичної академії ім. Чайковського


2006 — купив машину ”КІА”

2007, серпень — 9-те місце на конкурсі ”Нова хвиля” в Юрмалі

 

 

Share

9 коментарів у “Василь Лазарович – співак”

Коментарі

 1. Головною віхою життя Василя стала купівля автомобіля КІА. Без цією покупки він просто не зміг би дістатись до Юрмали в наступному році. ))))))

 2. irochka

  і він поїде на євробачення?це не жах………це жахіття……(((

  • ХРИСТИНА

   Дибіли ви!!!!!!!!! Не розумієтесь в музиці це самий сильніший голос УКРАЇНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Він найбільш достойний представляти нашу країну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Макс

  Ну от черговий ВАСЯ…
  А чи не можна щось зробити, щоб зарадити долі України на наступному Євробаченні і підібрати іншого, достойного, кандидата?

 4. юля

  а я важаю, що це достойний виконавець.
  давно чекала такого гідного кандидата на євробачення.
  приємний голос, не вимахується, приваблює своєю скомністю і простотою. а як гарно і чітко відповідає на запитання преси.
  розмовляє нашою українською мовою).

 5. Eric

  О, які спеціалісти зібрались! Може вас віправити на Євробачення? Ну ви ж мабудь краще співаєте, і взагалі ви мабудь великі фахівці у музиці та співі.

 6. Світлана-киянка

  Мені Василь надзвичайно подобається – він один з небагатьох українських виконавців, хто по-справжньому репрезентує українську культуру. Він має рідкісний, дуже приємний голос, і що немаловажно достойно веде себе на сцені. Я бажаю йому нових творчих успіхів і не звертати увагу на бездарів і хамів.

 7. Оксана

  Фахівці – не фахівці, але хоч імена достойні: Світлана, Христина, а не якесь ЕРІК та МАКС)))))
  Навчіться цінувати своє, рідне, українське!

 8. Христя з Баня-Березова

  Василь дуже талановитий співак і хороша людина, у нього дуже рідкісний голос, аналогів якого на українській естраді НЕМАЄ.Він справжній українець, патріот своєї землі. Я його землячка, тому завжди буду його підтримувати, він для нас завжди буде найкращим. Вася, успіхів тобі і вперед-вперед-вперед до перемоги над бездарністю на нашій естраді!!!!!!!