У Вижньому Березові відкрили дитячий садок

17 жовтня у Вижньому Березові Яблунівської територіальної громади двері для малечі гостинно відчинив новий дитячий садочок.

Будівництво цього дошкільного підрозділу Вижньоберезівської гім назії розпочали ще у 2019 році. На реконструкцію і капітальний ремонт дитсадка виділили майже 1,3 млн. грн з обласного бюджету, 100 тис. грн. на зазначені цілі передбачили у бюджеті Яблунівської селищної ради. За ці кошти підвели водопостачання, зовнішнє каналізування, провели внутрішні оздоблювальні роботи, купили обладнання та меблі.

На відкриття дитсадка у Вишньому Березові чекали довго. Сьогодні тут виховують 20 хлопчиків і дівчаток. Тут дошкільнятам допомагатимуть пізнавати довколишній світ, навчатимуть рости справжніми українцями, любити рідний край та Україну.

На урочистості з нагоди такої події до Вижнього Березова приїхали помічник нардепа В.Тимофійчука Віктор Куриляк, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Кімакович, заступник голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак, голова Косівської районної ради Зеновій Томащук, Яблунівський селищний голова Юрій Коваль, староста села Микола Бодруг, начальник відділу освіти громади Ірина Кур’янська, діти, духовенство, батьки та педагогічний колектив закладу.

Захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими у російсько-українській війні, дитячий садок освятили, а гостям свята свої мистецью виступи дарували талановиті діти місцевої школи.

Очільник освіти в області Віктор Кімакович відзначив подячними грамотами селищного голову Юрія Коваля та керівника освіти Ірину Кур’янську за докладені зусилля у справі створення належних умов з організації освітнього процесу для дітей дошкільного віку.

На завершення заходу до меморіальної дошки полеглому воїнові ЗСУ Михайлові Генику та місця пам’яті Героїв Небесної Сотні поклали квіти на знак подяки за оборону держави та подароване дітям майбутнє…

Косівська РДА.

Share