Благодійний захід на підтримку ЗСУ

26 Вересня, 2022 / Культура / Відповісти

У селі Середньому Березові провели благодійний концерт і збір коштів для Збройних сил України.

Колективи художньої самодіяльності місцевого Будинку культури та навколишніх, сіл зібралися на благодійний захід, щоб підняти бойовий дух наших захисників і фінансово підтримати їх у жорстокій боротьбі за Україну.

Перед концертом відбулася презентація книг начальника відділу культури Яблунівської ТГ Миколи Сулятицького «За покликом великого чину» та «З іменем України в серці». Дуже цікаві та актуальні книги зворушили серця присутніх. Також презентував свої книги член національних спілок письменників і журналістів Микола Зеновій Симчич: «Скеля українського духу» і «Політок». Вони написані на патріотичну тематику, надзвичайно цікаві. Кошти, отримані за продаж книг обох авторів, передано на підтримку наших військових.

Хвилюючими словами про рідну Україну, її красу та багатство розпочала концерт ведуча Марія Фіцич. У виконанні хору та вокальних груп місцевого Будинку культури прозвучали патріотичні пісні (керівниця О.Сулятицька). В концерті взяли участь учні Середньоберезівського ліцею (керівник, вчитель музики ГТомич), Іванка Малкович, учениця А. Гнатишак (с.Нижній Березів)

Приємно, що на благодійний захід приїхали гості з сусідніх сіл і також взяли участь у концерті. Це колективи художньої самодіяльності: жіночий вокальний ансамбль «Вишиванка» з с. Вижнього Березова (керівник ГТомич), тріо «Яворові струни» з селища Яблунова, чоловічий вокальний ансамбль «Кришталь» (керівник В.Васкул) з Баня-Березова, дует у складі М. Яцківа та Р. Кушманюка виконав пісню «Мідний хрестик».

Завершився концерт інсценізацією Гімну січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», яку виконали учні та співали всі учасники дійства.

Начальник відділу культури Яблунівської ТГ Микола Сулятицький подякував організаторам, педагогічному колективу ліцею та всім, хто долучився до підготовки і проведення цього благодійного заходу.

Антон Кабин,
директор Будинку культури села Середнього Березова.

«Гуцульський край», №38, 23.09.2022 року

Share