Середній Березів відзначив День Незалежності

24 серпня, у День Незалежності України, березуни зійшлися до церкви на службу Божу, яку провів отець Роман Шкабрій. Всі разом молилися за Українську державу та її захисників. Біля монументів борцям за волю України відправили молебень за упокій душ полеглих героїв.

Святкову концертну програму розпочав виступ учнів нашого ліцею. Змістовні вірші та пісню «Вони прилетять ангелами з небес» виконали учні 10 класу, чим зворушили серця усіх присутніх.

З вітальним словом до березунів звернувся начальник відділу культури Яблунівської територіальної громади Микола Сулятицький. Він розповів про особливе значення Дня Незалежності в час жорстокої війни з російськими окупантами. Подякував нашому односельчанину, учасникові російсько-української війни Василеві Генику.

У виконанні чоловічого гурту Середньоберезівської станиці братства УПА прозвучав гімн ОУН-УПА «Зродились ми великої години». Хор Будинку культури виконав пісні про Україну. Вшановуючи пам’ять молодих воїнів, які не повернулися з війни, жіночий ансамбль заспівав пісню «А мати сина жде».

У святкуванні взяв участь Микола-Зеновій Симчич, член національних спілок письменників і журналістів України. Він звернувся до юного захисника Василя Геника зі словами подяки за мужність і відвагу в боротьбі за неньку Україну.

Завершилося святкування інсценізацією Гімну січових стрільців «Ой у лузі червона калина», яку підготували та виконали учні ліцею під умілим керівництвом вчительки Любові Думанської.

В підготовці та проведенні святкового заходу взяли активну участь учителі ліцею Любов Думанська і Світлана Перцович (класна керівниця 10 класу) та художня керівниця Будинку культури Оксана Сулятицька.

Антон Кабин,
директор Будинку культури с. Середнього Березова.

Share