Благодійний концерт у Нижньому Березові

Нещодавно в актовій залі школи села Нижнього Березова провели благодійний концерт «Наша зброя — наша пісня!».

Розпочався захід із благословення і молитви пароха церкви св.Миколая, отця-декана Ігоря Полюка. На святі звучали патріотичні вірші та пісні. У залі панувала щира атмосфера.

У концерті взяли участь учні вокального класу Аннички Гнатишак; вокальне тріо «Боярики», Софія Кашевко, Ангеліна Атаманюк, Настя Кецман, Іванка Малкович, Діана Сулятицька, Емілія Деншай. Виступили також юний талановитий скрипаль Матвій Петрук і молоді співачки Прикарпаття: Інна Тринчій та Оля Ванчуляк, Олеся Негрич та Інна Томич.

До підготовки й організації концерту долучилися: Анна Гнатишак і Леся Ільницька. Волонтерськими справами займалася Ірина Влашинець. Провести концерт у приміщенні школи люб’язно погодилась Світлана Ярославівна Мілевська.

Благодійний концерт для потреб українського війська дуже чуттєво і старанно провели чарівні ведучі: Соломія Ільницька та Руслан Бодруг.

Дуже приємно, що того дня до нас завітало так багато жителів сусідніх сіл, також були присутні гості села — переселенці. І звичайно, прийшли наші березуни.

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати чималу суму — 26500 гривень для наших дорогих захисників. Ірина Бодруг і Марія Влашинець провели благодійний ярмарок, кошти з якого підуть на «Свинку для ЗСУ», — про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомила Леся Ільницька.

Share