Хай процвітає «Первоцвіт»!

17 Травня, 2017 / Культура / Відповісти

У с.Баня-Березові вже рік працює дитячий садочок «Первоцвіт». Колектив дошкільного закладу — це професіонали, які віддають любов, доброту, піклування своїм маленьким вихованцям, які дуже їх полюбили.

До першої річниці відкриття садочка готувалися його вихованці і працівники, а також вся Берегівська родина. Діти декламували вірші-побажання, інсценізували казку «Колобок у садочку», співали пісні та виконали незабутню берегівську «гуцулку». Ведучі свята І.І.Васкул та Д.А.Дрогомирецький розповіли про життя садочка.

На сцену запросили людей, які найбільше посприяли та допомагають у його роботі. Це депутати районної ради М.Г.Васкул та І.М.Томащук.

Завідуюча дитячим садочком Г.В.Васкул привітала усіх з символічним днем народження «Первоцвіту», вручила почесні грамоти кращим вихователям дитсадочка.

З привітальним словом виступив отець Михайло Дрогомирецький. Пісенний подарунок підготував народний чоловічий вокальний ансамбль «Кришталь». Директор Будинку культури О.Я.Симчич відзначила високий рівень підготовки дошкільного закладу до всіх святкувань.

Талановита  вихователька Н.В.Томич розповіла про особливості роботи з дітьми та важливість співпраці з батьками.

В залі панувала особлива атмосфера. Всі були щасливі і радісні. Тож нехай лелеки приносять у с.Баня-Березів діточок, а садочок «Первоцвіт» процвітає.

І. Москалик, с. Баня-Березів.
«Гуцульський край», №19, 12.05.2017 року

Share