Літературно-музична композиція «Свою Україну любіть»

5 Вересня, 2016 / Культура / Відповісти

Дитячий садочок «Первоцвіт», вчителі школи, працівники бібліотеки і Будинку культури с. Баня-Березова організували літературно-музичну композицію «Свою Україну любіть», присвячену 25-річчю Незалежності України та дню народження І. Франка. У бібліотеці були проведені літературні читання і творчий конкурс. Діти із захопленням вивчали вірші, присвячені Україні, героям, що загинули за її волю, поезію велета українського духу І.Я .Франка.

Незабутні враження на глядачів справив виступ вихованців дитсадочка «Первоцвіт», які танцювали запальну берегівську «гуцулку» і підготували щирі пісенні вітання до знаменного дня. На високому рівні виконували нові пісні національно-патріотичного духу народні ансамблі «Кришталь» і «Злагода». А ще співали талановиті березівські діти: В.Багрійчук, А.Драгомирецька, А.Драгомирецький, X.Назарович і чудова співачка М.П.Лазарович.

У заході взяли участь 25 читців. Особливо відзначились І.Бодрук, М.Лазарович, М.Негрич, Л.Томич, М.Синітович, В.Варвадюк, І.Васкул, Н.Лозовчук, М.Голинський. Ведуча свята Н.Р.Басараба розповіла про тернистий шлях України до волі і про великий вклад у формування української культури генія українського народу І.Я.Франка. Пісня «Родина моя — це вся Україна» у виконанні талановитих В.М.Васкул і М.В.Васкул запам’яталася всім. А гуморесками дарував присутнім гарний настрій М.М.Лазарович.

М.Т.Васкул, О.Я.Симчич, М.М.Сливка у своїх виступах наголосили, що такі заходи є важливими для творення майбутнього України.

Іванна Москалюк,
завідувач бібліотеки с. Баня-Березова.

«Гуцульський край», №34, 2.09.2016 року

Share