«Вечорниці для фронту»

У селі Нижньому Березові відбулися «Вечорниці для фронту». Кожен березун, споріднений кров’ю кращих, виплеканий історією, вихований традиціями, залишив свою роботу вдома і почав готувати їжу та закрутки — не собі, а нашим захисникам. У всіх на очах були сльози, кожен думав про них — невідомих солдатів. Тому  все  найсмачніше,  що було в хаті, давали їм.

У сільській школі зібралися на «Вечорниці»: працівники Будинку культури і бібліотеки, учасники художньої самодіяльності, працівники школи, ДНЗ «Рукавичка», сільської ради та жителі села. Приміщення шкільної їдальні надала Параска Василівна Геник. Все проходило дуже щиро і душевно. Учасники були у вишиванках, наспівували українських народних пісень. ! Готували для бійців вареники. Вкладали у кожен не тільки смачну начинку, а й свою любов. Немов якийсь невтомний конвеєр, працювали люди. Спочатку вареники рахували десятками, потім — сотнями. .. а всього вийшло 45 літрів.

Директор Нижньоберезівського будинку культури Марія Ільниць-ка та Ірина Бодруг доставили всі продукти до Косова завдяки Миколі Ільницькому, який надав транспорт для перевезення. Через кілька днів хлопці, які зараз на війні, дзвонили і дякували за отримані гостинці. А ми дякува-1 ли воїнам за те, що вони у нас є. І Ми повинні пам’ятати, ми — особливі, ми народжені вільними, ми — українці.

Ірина Бодруг
«Гуцульський край», №33, 26.08.2016 року

Share