Наш рідний садочок — дитинства країна

23 Травня, 2016 / Школа / Відповісти

Справжньою маленькою країною дитинства є Середньоберезівський дошкільний навчальний заклад «Березунчик», де малюків люблять і турбуються про них.

Тут можна дружити, мріяти, малювати, вчитися… З ентузіазмом і захопленням кожного ранку сюди поспішають діточки, бо щоразу у садочку відбувається щось цікаве. Наприклад, 19 квітня проводили День відкритих дверей для батьків, педагогів дошкільного закладу, вчителів початкових класів і всіх охочих. Відвідувачів гостинно зустріла досвідчений керманич-керівник ДНЗ Я.В.Крушняк, завдяки якій педагогічний колектив уже 15 років працює на високому рівні.

Гості побували на цікавих і різних заняттях з математики, які проводили вихователі І.В.Малкович, М.М.Симчич, музичний керівник Г.М.Рибчук, використовуючи сучасні інтерактивні форми і методи організації та навчання дітей дошкільного віку. Провідними видами діяльності стали гра і казка як незамінні засоби розвитку та навчання дитини.

На заняттях побувала М.В.Геник — учитель початкових класів. Вона відзначила належну підготовку малюків до школи і по дякувала працівникам ДНЗ за таку масштабну і клопітку роботу. У цей день батьки  мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання. На завершення завідувач ДНЗ Я.В.Крушняк підбила підсумки, розповіла про проблеми, невирішені питання і запропонувала залишити свої відгуки у візитаційній книзі.

Ми, батьки, також не залишаємось осторонь життя садочка. Допомагаємо чим можемо. За свої кошти провели воду і каналізацію. Минулого року облаштували ігровий майданчик, допомагаємо у проведенні ремонтних робіт і т.д. Але є проблема, яку не можемо вирішити протягом 9-ти років. Необхідно завершити капітальний ремонт приміщення старого корпусу школи, яке передано під ДНЗ ще у 2007 році.

У нашому селі є 91 дитина дошкільного віку, тому відкриття додаткових груп вкрай необхідне. Ми, батьки, звертаємося до всіх керівників району, депутатів різного рівня   з проханням допомогти і посприяти у завершенні капітального ремонту приміщення.  Це вирішить ряд проблем — і опалення, і влаштування дітей у ДНЗ.

Пам’ятайте: чужих дітей не буває.

Уляна Симчич,
мама вихованця ДНЗ «Березунчик», вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Коломиї.

Share