Допомога земляків з Канади

Під час засідання президії районної ради житель Нижнього Березова В.А.Вітковіцький з великим хвилюванням розповів, що повернувся із Канади, де місяць гостював у своїх синів, і привіз зібрані там кошти для моральної і матеріальної підтримки важкопоранених бійців АТО, сиріт чи вдів.

Він пояснив, що його син Юрій є заступником голови рибальського клубу «Беркут», а Василь — секретарем. Вони організували збір коштів. Там, далеко від рідного краю, нікому з українців не байдужа доля своїх земляків. Вони перейнялися трагічними подіями, які відбулися під час Революції гідності, бойовими діями, які зараз проходять на сході. Тому кожен член рибальського клубу зробив свій внесок на підтримку тих, кому врай необхідна їхня допомога. Вони зібрали 1020 у.о., які хотіли б розділити між Коломийським і Косівським районами.

Василь Антонович зі сльозами на очах просив голову районної ради П.І.Ванджурака і всіх присутніх, щоб ці кошти передали найбільш потребуючим бійцям, які своєю кров’ю і своїм життям захищали нас від страшного ворога.

Голова і члени президії районної ради пообіцяли, що це питання буде вивчено — і найближчим часом В.А.Вітковіцький власноручно зможе передати гроші від небайдужих земляків з далекого зарубіжжя тій людині, яка найбільше потребує допомоги.

Вікторія КУШНІРЧУК.
«Гуцульський край», №7, 26.02.2016 року

Share