У Середньому Березові вшанували Степана Бандеру

Щороку, у січні, громада с. Середнього Березова урочисто відзначає день народження Головного провідника ОУН Степана Бандери біля пам’ятника, встановленого на його честь. Вшанувати 107-му річницю Провідника зібралися небайдужі люди села, приїхали представники громадських організацій і націоналістичних партій, зокрема, «Просвіти», КУНу, «Свободи», Руху. У цьому заході взяв участь також голова районної ради П.І.Ванджурак.

Панахиду провів священик УГКЦ, отець-декан Роман Шка-брій. Перед присутніми виступили: представник КУНу і ветеран націоналістичного руху Святослав Перцович; голова районної організації ВО «Свобода» Роман Матейчук; від Братства ОУН-УПА – Іван Клим’юк; а також — координатор обласного націоналістичного об’єднання «Національний вибір» Богдан Юращук.

У виконанні чоловічого хору с. Середнього Березова та всіх учасників святкового дійства звучали Гімн України та гімн націоналістів, а також різдвяні колядки.

Насамкінець просвітянин з м. Косова Роман Кабин емоційно прочитав вірш «Свою Україну любіть».

Від себе хочу додати, що такі заходи об’єднують українців. Створення нових партій, навпаки, — роз’єднує нас. Треба вчитися у засновника ОУН, полковника Євгена Коновальця, який у нелегкий для України час зумів об’єднати значну частину українських партій за кордоном і створити потужну Організацію Українських Націоналістів, яка і стала однією з найважливіших передумов відновлення Української держави.

Богдан ГЛІБЧУК,
голова РО «Просвіта», заступник голови РО КУН.

Share