Дебют юних літераторів Баня-Березова

23 Листопада, 2009 / Клуб, Селяни / Відповісти

22 листопада 2009 року в Народному домі відбулася презентація книги “Гуцульщина літературна”. Творчі доробки членів шкільних літературних гуртків Косівщини.

члени гуртка

Ввійшли до збірки вірші членів літературно-краєзнавчого гуртка “Струмочок”, керівником якого є учителька української мови та літератури, поетеса Марія Лазарович.

За три роки існування гуртка обдаровані діти проявили свої здібності. Це Томащук Оксана, Васкул Надія, Васкул Ірина, Веселовська Богдана, Юрашак Христина. Юні поети, прозаіки пробують себе в різних малих жанрах: авторських коломийках, загадках, віршах, казках. Беруть активну участь в багатьох літературних конкурсах, часто виступають в районі, в Народному домі Баня-Березова. Юні поети є переможцями та призерами обласних, всеукраїнських та районних літературних конкурсів.

Голоси “Струмочка”

Оксана Томащук, учениця 8 класу. Брала участь в літературному конкурсі “Від страждання до Воскресіння”, в зльотах юних поетів Косівщини “Поетична ялинка”; лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу “Моє серце промовляє до Бога”.

Богдана Веселовська, учениця 8 класу. Обдарована, творча, пише вірші, малює, співає. Брала участь в літературному конкурсі “Від страждання до Воскресіння”, в зльотах юних поетів Косівщини “Поетична ялинка” та зльоті обдарованої молоді Гуцульщини. Всеселовська Богдана – міс-ізюминка районного конкурсу “Панночка – 2005”.

Ольга Томич, учениця 8 класу. Старанна, розумна і доброзичлива дівчина. Пише вірші, прозові замальовки.

Надія Васкул, студентка. Пише вірші, прозові замальовки, казки. Переможниця олімпіад з української мови, української та зарубіжної літератури, з християнської етики. Брала участь в літературному конкурсі “Від страждання до Воскресіння”, в зльотах юних поетів Косівщини “Поетична ялинка”, призер обласного конкурсу епічних творів.

Христина Юрашак, учениця 7 класу. З 2005 року займається в літературному гуртку “Струмочок”. Брала участь в літературному конкурсі “Від страждання до Воскресіння”, “Моя земля – Україна”, в зльотах юних поетів Косівщини “Поетична ялинка”. Пише вірші, прозові твори, коломийки.

Ірина Васкул, студентка. Відмінниця навчання. Переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика, районних олімпіад з української та зарубіжної літератури, історії, географії. Пише вірші, прозу.

Share

2 коментарі у “Дебют юних літераторів Баня-Березова”

Коментарі

  1. Галина

    Молодці дівчатка

  2. Всеселовська Богданка і Томащук Оксанака мої двоюрідні сестрички 🙂 Я ними горджуся.