Гуртки в школі

2 Жовтня, 2009 / Школа / Відповісти

В Баня-Березівській школі діє гурток “Побутово-ужитковий через призму англійської мови”  та “Театральний” гурток від Яблунівського ЦДТ.

Основний зміст роботи побутово-ужиткового гуртка через призму англійської мови. Соціально-культурний розвиток сучасного суспільства викликає необхідність знання учнями іноземної мови як важливого засобу міжкультурного спілкування. Гурткова робота є однією із форм поглибленого вивчення англійської мови.

Заняття гуртка спрямовані на формування та удосконалення комунікативних здібностей, орфоепічних навичок та вмінь, збагачення словникового запасу, вміння висловлюватись англійською мовою в різних життєвих ситуаціях.

Основний зміст роботи театрального гуртка. Робота гуртка спрямована на ознайомлення учнів з історією зародження українського театру, виховання інтересу до літератури, зокрема жанру драматургії, формування акторських умінь, удосконалення діалогічного та монологічного мовлення, вміння оцінювати поведінку героїв та відтворювати задуми автора перед глядачами.

Важливе місце в роботі гуртка відведено самовпевненості, формуванню власного Я, вміння використовувати міміку, жести.

Гуртківці залучаються до участі в шкільних святах. От і пройшло сьогодні свято Вчителя в Баня-Березівській школі. Члени обох гуртків намалювали чудову стін-газету та малюнки із привітаннями до свята.

члени гуртка

малюнки

Роботи обох гуртків будуються на створенні ситуацій успіху, підтриманні ініціативи кожного гуртківця.  Учасники Театрального гуртка будуть брати участь 9 жовтня в фестивалі “Гірська веселка”.

Share

Одна відповідь у “Гуртки в школі”

Коментарі

  1. Більше про фестиваль читайте тут:
    http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/events.event/id/61/