День Героїв у Середньому Березові

Розпочалися урочистості з поминальної панахиди за упокій душ борців, які віддали свої життя за нашу рідну Україну. її відправив отець Роман Шкабрій. Священник також виголосив промову про полеглих воїнів і звернувся зі словами вітання і подяки до учасників бойових дій на сході України, які були присутні на святі.

Квітами та оплесками вітали учні місцевого ліцею та всі присутні наших односельчан — учасників воєнних дій на сході України: Василя Романчича, Ігоря Лубіва, Василя Скільського та Юрія Коваля. Ці молоді хлопці за покликом серця і душі стали у бій за вільну демократичну Україну. Гордимося ми ними, бо в їхніх серцях горять любов до рідної землі і велика віра в перемогу. У зоні бойових дій і тепер перебувають наші мужні воїни — Мар’ян Романчич і Андрій Сулятицький.

Хор Середньоберезівської станиці УПА виконав гімн ОУН-УПА «Зродились ми великої години», а фольклорний аматорський гурт «Берегиня» виступив з піснею «За Няджином сонце сходить». На святі також прозвучали вірші у виконанні Діанки Сулятицької, Іванки Малкович, Зеника Скільського та Ореста Симчича — учнів місцевого ліцею.

У заході взяли участь голова Яблунівської селищної ради Юрій Коваль, староста с. Середнього Березова Микола Бодруг, директор Середньоберезівського ліцею Ігор Геник, голова Середньоберезівської станиці братства УПА Іван Клим’юк та член Спілки письменників України і Спілки журналістів України Зеновій Симчич, який прочитав авторський вірш, присвячений учасникам АТО.

Завершився захід виконанням державного Гімну України.

Антон Кабин,
директор Будинку культури с. Середнього Березова.
«Гуцульський край», №23, 4.06.2021 року

Share