«Спортивна зима» у Нижньоберезівській гімназії

27 Лютого, 2020 / Спорт / Відповісти

Нещодавно у спортивному залі Нижньоберезівської гімназії відбулося велелюдне спортивне свято у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Спортивна зима» за участі чотирьох шкільних команд юнаків і дівчат. Організаторами змагань виступили Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у тісній співпраці із сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації, керівництвом і вчительським колективом Нижньоберезівської гімназії.

Спортивне дійство розпочали вітальними словами директор ОЦФЗН «Спорт для всіх» Святослав Бойко, директор гімназії Світлана Мілевська і завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА Михайло Мельничук. Перед початком змагань учасники художньої самодіяльності під керівництвом Дарії Мілевської запросили всіх присутніх у залі до спільного виконання колядок.

Упродовж дня команди юнаків і дівчат змагалися у спритності, витривалості та швидкості. Поступитися у праві вибороти перемогу не хотілося нікому. Діти активно та з азартом долали дев’ять етапів спортивної естафети: стрибали, водили м’яча, бігали… Глядацький зал щиро вболівав за свою команду, підтримуючи спортсменів гучними оплесками та схвальними вигуками.

У підсумку змагань перемогу виборола збірна команда дівчат — учениць 7–8 класів, дещо поступилися їм дівчата — учениці 5–6 класів, посівши друге місце, на третьому місці хлопці — учні 8–9 класів, хлопці — учні 6 класів на четвертому місці. Переможців і призерів нагородили грамотами, футболками і м’ячами за сприяння обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Щиро дякуємо учителю фізичної культури Іванові Рижуку, суддям Романові Чупірчуку і Романові Ільницькому за вдало організовані змагання, які пропагують здоровий спосіб життя та любов до фізичної культури і спорту.

Сектор у справах молоді та спорту РДА.
«Гуцульський край», №8, 21.02.2020 року

Share