І в двадцять років, і в сорок років, і в сто — ми серцем завжди молоді…

Нещодавно відзначила свій сотий ювілей жителька Нижнього Березова Розалія Геник.

Слід сказати, що святкувала дуже поважно і весело. До помешкання ювілярки, де вона проживає разом з добрим і ґаздівським племінником Миколою Ільницьким та його хазяйновитою дружиною Світланою, приїхало і прийшло чимало гостей. Від Косівської райдержадміністрації — директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Кічеряк та директор центру реабілітації Андрій Линдюк, секретар сільської ради Марія Ільницька, соціальний працівник Ганна Стефанко, директор сільського Будинку культури Леся Ільницька, завідуюча бібліотекою Ганна Вітковіцька, дільничний лікар Марія Симчич, завідувач сільським ФАПом Микола Геник, друзі, сусіди та родина.

Ювілярка, причепурившись, сиділа на кріслі і, побачивши стільки гостей, розплакалася. Торти з написами «100 років», квіти, подарунки ювілярка приймала, щиро дякуючи і бажаючи всім здоров’я.

Треба було бачити, як всією дружною родиною прийшли до Розалії Михайлівни односельці. Спочатку жіночий вокальний ансамбль виконав кілька пісень, потім місцевий священик щиро благословив ювілярку. У виконанні тутешніх аматорів художньої самодіяльності Миколи Арсенича та Марічки Левицької були поставлені кілька п’єсок, дивлячись на які, ми всі щиро сміялись разом з ювіляркою.

Розалія Михайлівна прожила нелегке життя. Пережила війни, заслання, звідки йшла пішки додому. Коли її і подругу схопили, то запроторили до тюрми… А потім робота на шахті в Донецьку і згодом — повернення в рідні Карпати. Вона — полів’язень і репресована. Маленька тендітна жіночка, як билинка. Через всі пережиті нелегкі роки пройшла гідно, як справжня Українка і Патріотка. Сьогодні біля неї багато людей, які щиро заздрять її доброму гумору, ясному розуму і великій вірі в Бога і в Україну.

З ювілеєм Вас, шановна Розаліє Михайлівно! Хай Бог благословить Вас у мирі і спокої на довгії літа!

Л. Безпалова.
«Гуцульський край», №26, 26.06.2015 року

Share