Тернистий шлях до волі

31 Серпня, 2014 / Культура / Відповісти

З особливим натхненням і відчуттям гордості та любові до рідної землі у Будинку культури с. Баня-Березова проведено літературно-музичний вечір «Як зірка в небі, Україна в серці — моє майбутнє і моє життя», присвячений 23-й річниці Дня Незалежності нашої багатостраждальної української землі.

Спільно із директором та працівниками Будинку культури, соціальним фахівцем і вчителями школи у бібліотеці провели творчий конкурс «Боже, Україну для нас збережи». Учасники читали вірші В.Симоненка, Т.Шевченка, Д.Павличка, Б.Радиша, Т.Мельничука, М.Влад та У.Малик, які присвячені Україні та пам’яті Героям Небесної Сотні.

Незабутніми були конкурс на кращий малюнок «Україна без війни» та організована виставка художніх робіт, а також учасники заходу мали можливість переглянути цікаві факти про Україну на книжковій виставці «Україна сучасна». На літературно-музичному вечорі звучали патріотичні    пісні у виконанні новоствореного молодіжного хору під керівництвом М.В.Васкула. Особливо відрадно, що в цьому хорі беруть участь молоді хлопці та дівчата і своїми чистими голосочками прославляють неньку-Україну. Всіма улюблений народний чоловічий ансамбль «Кришталь» (керівник М.М.Голинський) виконав твори в патріотичному дусі. Прозвучали вірші та уривки з поем, діти відтворили сценку «Ми, діти — майбутнє України», де присягали на вірність своїй незалежній державі.

Ведучі  М.Васкул та  Н.Симчич розповіли про трагічну долю нашого народу, з особливою тривогою прочитали слова пам’яті, присвячені Героям Небесної Сотні під мелодію з такої сумної пісні «Пливе кача…», що не залишила ні одної людини без сліз на очах.

Отець Михайло Дрогомирецький закликав до спільної молитви за Україну, бо тільки так ми переможемо зло і запанує мир.

І. МОСКАЛЮК,
завідуюча бібліотекою с. Баня-Березова.

«Гуцульський край», №35, 29.08.2014 року

Share