Доброта врятує світ

Чудового грудневого дня у с. Баня-Березові відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

До присутніх із теплими словами звернулася О.Солинська — голова первинної організації інвалідів.

Захід організували спільно з директором Будинку культури О.Я.Симчич, завідувачкою бібліотеки І.М.Москалюк і фахівцем із соціальної роботи І.М.Варвадюк. Було організовано виставку вишивок місцевих вишивальниць Дарії Ковалюк та Оксани Пукас, які представили розмаїття своїх робіт.

Також відбулася презентація чудової книжки «Кедрове Божелісся» письменниці Марії Влад, яка пише свої незрівнянні твори нашою мелодійною мовою з її діалектами. У своїх творах вона хоче донести до нас — сьогоднішнього покоління, моральні цінності того часу, чудові звичаї, обряди та традиції нашого народу, які передаються з покоління у покоління вже багато сторіч.

Щире захоплення роботами вишивальниць  і  книгою  висловили представниці Косівської організації Союзу українок, які завітали до нас та провели перше організаційне засідання новоствореного осередку Союзу українок.

На захід також були запрошені представниці Баня-Березівського фольклорного колективу «Злагода», які підготували уривки із своїх концертних номерів та наповнили атмосферу гарним настроєм і відволікли увагу від повсякденних лопотів.

На завершення гостям та учасникам заходу було запропоновано загадати бажання, написати їх на стікерах і приклеїти на намальоване «Дерево мрій». Кожен з учасників написав найпотаємніше і найбажаніше те, що просить у Господа, те, що бажає своїм рідним, близьким та всій Україні.

Іванна Варвадюк,
фахівець із соціальної роботи КРЦСССДМ.

«Гуцульський край», №51, 2013 рік

Share