На землі подарований час

20 Січня, 2012 / Культура / Відповісти

Під такою назвою відбулася катехітична  зустріч, яку підготував і провів парох О.М.Дрогомирецький церкви св. Апостолів Петра і Павла у с. Баня-Березові і сусідніх селах березівського куща.  Мета цього заходу – молитва, душевний відпочинок і єднання з Богом.

Його  розпочав о. Михайло повчальною притчею про бідну жінку з дитиною, яка несподівано у печері знайшла скарб  і, захоплена бажанням якнайбільше винести грошей і золота, забувала про найголовніше – свою дитину, яку залишила там назавжди.

Часто і ми, люди, особливо у цей важкий час матеріального і духовного занепаду, не задумуємося над тим, які цінності маємо ставити на перше місце у своєму житті.

Духовний наставник, опираючись на основне джерело пізнання Правди – Святе Письмо, розповідав про велику силу любові, яка є основою життя людини і справ Господніх, жертовну смерть  Сина Божого заради нашого спасіння, наводив приклади покори, смирення і чистоти  серця Пресвятої Діви-Марії, розповідав про життя праведних людей, які в усьому йшли за покликом Божим, вів мову про важливість дотримання Божих Заповідей.

Дев’ятикласниці Христина Юрашак і Надія Білавич  прочитали зі  Святого Письма  десять Заповідей Божих.

Зворушили душі дітей і дорослих прекрасні  духовні пісні «Щоби стежку до Бога знайти», «Будь благословенний», «Богородице, до Тебе нині прибігаємо» у виконанні народного чоловічого вокального ансамблю «Кришталь» (керівник М.М.Голинський), учасником якого є і отець Михайло Дрогомирецький.

На зустрічі було вшановано безсмертний подвиг героїв-односельчан, які віддали своє життя за рідну землю, а також ім’я великого сина України, пророка і мученика Т.Г.Шевченка. Лунали чудові патріотичні і народні пісні.

Такі заходи спрямовують людські душі до добра і правди, допомагають відкрити серця для Господа, побачити шлях спасіння, зрозуміти своє правдиве покликання. Тож поспішаймо любити Божою любов’ю, робити діла милосердя, дарувати радість і спокій, облагороджуючи світ навколо.

Дякуємо Небесному Отцеві, що подарував нам такого духовного наставника, як о. Михайло Дрогомирецький, який є світлом для світу, взірцем служіння Богу і людям, прикладом для наслідування.

Ми пишаємось тим, що  маємо  такий чудовий вокальний чоловічий  ансамбль «Кришталь», який заслужив своєю невтомною працею звання народного.

Оксана ТОМАЩУК,
учитель Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ст.

Share