Баня-Березів відзначатиме 500-ліття

Щиро запрошуємо вас узяти участь в урочистостях з нагоди 500-ліття села Баня-Березова, котрі пройдуть 10-12 липня 2010 року. Особливо надіємось на сердечну зустріч із уродженцями нашого села, з якими 10 липня пом’янемо всіх, хто дбав про розвій родинного осідку, відвідаємо історичні місця нашого населеного пункту.

11 липня, об 11 год., в духовному єднанні Літургійної пожертви за участю правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколи Сімкайла подякуємо Господові за Його ласки та отримаємо благословення від його Високопреосвященства на ювілейні заходи.

О 16 год. плануємо почати науково-пізнавальний та розважальний Великий збір сільських родоводів «Мій родовід — мій оберіг».

В храмовий день 12 липня, починаючи з 14 год., відбудеться велике мистецьке дійство за участю талановитих вихідців із Баня-Березова: Василя Лазаровича, Марійки Васкул-Сливки, лауреатів XVIII Міжнародного гуцульського фестивалю: народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Кришталь» і гумористичного тріо в складі Миколи Лазаровича, Ганни Симчич, Оксани Томащук.

Чекаємо щирих та доброзичливих людей. Приходьте, якщо ваша ласка!

Микола Васкул, депутат районної ради, голова оргкомітету.

Share