Відповідальність починається з мене

У с. Середньому Березові відбувся перший етап районної Спартакіади серед збірних команд сіл, селищ та м. Косова. Захід проводили в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Урочисте відкриття сільських спортивних ігор відбулось на території місцевої школи за участі завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, депутата районної ради, члена Народного Руху України Михайла Мельничука, голови районної організації ВФСТ «Колос» Василя Якимишина, Середньоберезівського сільського голови Святослава Перцовича, депутата районної ради Миколи Ігнатюка та директора Середньоберезівської ЗОНІ І-ІІІ ст. Василя Ігнатюка.

Позмагатися за звання чемпіона у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів, гирьового спорту, армреслінгу, перетягування канату заявили спортсмени та аматори спорту із навколишніх сіл: Лючки, Нижній Березів, Середній Березів, Баня-Березів та Текуча.

Захід розпочали спільною молитвою за загиблими учасниками масових акцій громадського протесту під час лютневих подій на Майдані Незалежності у Києві та у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Право підняти Державний прапор України надали жителю с. Нижнього Березова, члену Національної спілки письменників України, ветерану спорту із шахів Дмитрові Арсеничу та капітанам команд.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань фізичної культури і спорту на селі грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради нагороджені інструктор по спорту РО ВФСТ «Колос» Василь Урбанович, кращий гравець ФК «Березів» Іван Урбанович, керівник волейбольної команди «Березів» Ігор Урбанович, гравець ФК «Березів», меценат Роман Сулятицький, Лючківський сільський голова Богдан Васкул, вчитель фізичної культури Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст. Іван Рижук та гравець ФК «Березів» Михайло Ільницький.

Шкільний стадіон зібрав чимало охочих до перемоги. У спортивних поєдинках зустрічались школярі із ветеранами та аматорами спорту, прості місцеві жителі із любителями помірятись силою на руках, поуправлятися із тенісною ракеткою чи прихильниками інтелектуальних ігор.

Отож, у змаганнях із міні-футболу перемогу святкували ФК с. Середній Березів-І (І місце), ФК с. Лючки (II місце) та ФК с. Середній Березів-ІІ (III місце).

Перемогу у волейбольних змаганнях виборола ВК з с. Нижнього Березова, срібними та бронзовими призерами стали волейболісти із с.Середнього Березова та с. Лючок відповідно.

Серед тенісистів кращими стали:

  • змагання з настільного тенісу серед чоловіків: І місце — Андрій Кіцелюк, с. Середній Березів; II місце — Василь Вадюк, с. Лючки; III місце — Андрій Зеленевич, с. Лючки та Мар’ян Вітковіцький, с. Баня-Березів;
  • змагання з настільного тенісу серед жінок: І місце — Діана Рокитнюк, с. Лючки; II місце — Галина Лубів, с. Лючки; III місце — Олеся Лубів, с. Лючки.

У змаганнях з шахів переможцями та призерами стали:

  • серед чоловіків: І місце — Дмитро Арсенич, с. Нижній Березів; II місце — Петро Негрич, с. Нижній Березів; III місце — Ва-силь Уторопчук, с.Нижній Березів та Василь Вітковіцький, с. Нижній Березів;
  • серед жінок: І місце — Олеся Лубів, с. Лючки.

В інтелектуальній шашковій грі призові місця розподілились наступним чином:

  • серед чоловіків: І місце — Василь Юрчук, с. Лючки; II місце — Мирослав Мельник, с. Нижній Березів; III місце — Василь Сулятицький, с.Середній Березів;
  • серед жінок: І місце — Любов Малик, с. Середній Березів; II місце
  • Галина Лубів, с. Лючки; III місце — Діана Рокитнюк, с. Лючки.

Переможці та призери змагань з армреслінгу:

  • вагова категорія до 70 кг: І місце — Петро Томич, с. Середній Березів; II місце — Микола Геник, с. Нижній Березів; III місце — Іван Ільницький, с. Нижній Березів;
  • вагова категорія до 90 кг І місце — Василь Сулятицький, с. Лючки; II місце — Іван Томич, с. Середній Березів; НІ місце — Василь Яцко, с. Середній Березів;
  • вагова категорія 90 кг+: І місце
  • Іван Геник, с. Середній Березів; II місце — Василь Сулятицький, с. Середній Березів; III місце — Дмитро Юрчук, с. Лючки.

У змаганнях з гирьового спорту переможцями визнано:

  • вагова категорія до 70 кг: І місце
  • Петро Томич, с. Середній Березів; II місце — Іван Урбанович, с. Середній Березів; III місце — Ярослав Арсенич, с. Нижній Березів;
  • вагова категорія до 90 кг: І місце
  • Михайло Васкул, с. Лючки; II місце
  • Петро Сахно, с. Середній Березів та Іван Геник, с. Нижній Березів;
  • вагова категорія 90 кг+: І місце — Іван Геник, с. Середній Березів; II місце
  • Василь Урбанович, с. Лючки; III місце
  • Петро Юрчук, с. Лючки.

Кращими у перетягуванні канату стали гравці команди Середнього Березова, другу сходинку п’єдесталу пошани посіла команда Нижнього Березова, третіми стали спортсмени із Лючок.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, кубками та медалями сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

За повідомленням сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

«Гуцульський край», №33, 14.08.2015 року

Share

Відповісти